Блок хаус, купити блок хаус, сайдинг під колоду, блок хаус ціна

Вагонка блок хаус сосна широко застосовується для оздоблення приміщень. Фасадна дошка має опуклу і плоску сторону. Поверхня, обшита вище представленою дошкою асоціюється з колодним зрубом. З його допомогою створюється гарна рельєфна поверхня. На наших складах ви також зможете знайти дошку під назвою «імітація колоди»

 

Дерев'яний блок хаус сосна

 

Блокхаус

Ширина:     130 (135) мм
Товщина:    35 мм
Довжина:    1000 - 4000 мм

Роздрібна цінаСезонні ЗНИЖКИ  Дізнатися ціну

Опт: за запитом

Вагонка липа ціна - євровагонка липа - липова вагонка ціна

Блокхаус

Ширина:     80 (85) мм
Товщина:    25 мм
Довжина:    1000 - 3000 мм

Роздрібна ціна:  Сезонні ЗНИЖКИ  Дізнатися ціну

Опт: за запитом

 

Блок хаус сосна 1 сорт    
Блокхаус сосна 1 сорт    

 

Дерев'яний блок хаус виробництво

Для того, щоб виготовити блок-хаус потрібна високоякісна деревина (ялина, кедр, модрина або сосна). Основна перевага хвойних порід – наявність смоли деревини, яка створює природну гідроізоляцію і подовжує термін експлуатації готового виробу.

Товщина і ширина дощок залежатиме від призначення того чи іншого блок-хауса. Для обшивки стін всередині приміщення використовується матеріал з більш тонкою поверхнею, так як потрібно заощадити простір, а для зовнішньо облицювання підійдуть і більш рельєфні дошки. Дерев'яний сайдинг блок хаус при внутрішній обробці приміщення додаткової обробки дощок не вимагає. Сайдинг під колоду відмінно підходить для будівництва альтанок, лазень, веранд, саун.

Вагонка напівкругла дерев'яна блок-хаус: монтаж

Монтаж євровагонка блок-хауз не представляє складності і займає мінімум часу. Оциліндрована колода – досить легкий матеріал. Монтаж зазначеного будматеріалу зможе зробити навіть не досвідчений чоловік.

Де купити блок хаус сосна: ціна вартість

Ціна на блок хаус залежить від багатьох критеріїв: породи дерева, довжини, ширини дощок і т. д. Довжина дощок коливається від 2 до 6 метрів, а ширина від 90 до 180 міліметрів. Блокхаус купити можна на наших складах. Для того, щоб блок хаус купити вам потрібно перейти за цим посиланням.

На нашому сайті сайдинг під блок хаус, ціни представлені на весь асортимент продукції. На складах, ви зможете вибрати вагонку, блок-хаус, яка має ідеальні геометричні форми, точну лінію стикування, і не вимагає додаткової обробки. Вам потрібен блок-хаус? Ціна на наших складах найбільш вигідна в регіоні. Якщо будеде шукати в інтернеті: куплю блок хаус оптом чи інші тематичні питання, наприклад: блок хаус ціна Україна, продам блок хаус Україна, то наш сайт ви будете бачити в ТОП-10. Наші консультанти запропонують вам високоякісний товар, ціна на який доступна кожному. На весь асортимент нашої продукції ми надаємо гарантію.