Вагонка сосна, купити вагонку сосна, вагонка сосна ціна, євровагонка сосна, продаж вагонки з сосни

З давніх часів сосна славилася своїми цілющими властивостями. Вагонка сосна, ялина, хвоя виділяє фітонциди – біологічно активні сполуки, що благотворно впливають на стан здоров'я людини. Дошка хвойна продовжує виділяти лікувальні біокомпоненти протягом багатьох років.

 

Вагонка сосна - вагонка соснова смерека

 

Європрофіль

Ширина:     80 (88) мм
Товщина:    14 мм
Довжина:         2500 мм і 3000 мм
Також довжини: від 500 мм до 2400 мм

Роздрібна ціна:  ___   грн. за 1 кв. м. Дізнатися ціну

СПЕЦЦІНА на 2-й сорт: 75 грн.

Опт:
Оптові ціни обговорюються індивідуально
        (050) 315-44-50
        (067) 40-146-40

Вагонка сосна двостороння фото

Безшовна вагонка

Ширина:      65 (70) мм
Товщина:    12,5 мм
Довжина:         2500 мм і 3000 мм

Роздрібна ціна:  ___   грн. за 1 кв. м. Дізнатися ціну

СПЕЦЦІНА на 2-й сорт: 70 грн.

Опт:
Оптові ціни обговорюються індивідуально
        (050) 315-44-50
        (067) 40-146-40

 

Сосна 1 сорт Сосна 2 сорт Сосна в інтер’єрі
Вагонка сосна 1 сорт Вагонка соснова смерека 2 сорт вагонка в інтер'єрі 

 

 

Вагонка сосна – оздоровлюючий курорт у себе вдома

вагонка смерека

В приміщеннях, де стеля або стіни облицьовані вище поданим матеріалом, роками зберігається здорова атмосфера сприятлива для життя, роботи і відпочинку.

Фітонциди сосни вбивають або пригнічують розвиток більшості бактерій і мікроскопічних грибів, тому вони неймовірно корисні людям із захворюваннями серцево-судинної і дихальної систем.

Крім усього іншого, вагонка соснова багата ефірними маслами, які створюють неповторний аромат, підвищують імунну резистентність організму, знімають напругу, сприяють швидкому відновленню здоров'я при хворобі. У приміщеннях, де присутні матеріали з сосни, вам завжди буде легко дихати.

Соснова вагонка смерека: корисні лікувальні властивості

Можна з упевненістю сказати, що пиломатеріали хвойних порід принесуть здоров'я і довголіття в кожен будинок. Вагонка сосна – найбільш вдалий варіант для внутрішньої обробки приміщень. Стеля з вагонки прикрасить інтер'єр будь-якого приміщення. Естетика дерев'яної обробки цінувалася у всі часи за свою солідність, екологічність, традиційність і природність.

Вагонка з сосни – чудовий обробний матеріал, який не деформується при впливі фізико-механічних факторів. Вагонка на стелю істотно поліпшить екологічний фон будь-якого приміщення. Дерев'яна вагонка має безліч варіантів застосування.

Купити вагонку сосна і застосування вагонки соснової

смерекова вагонка Євровагонка сосна використовується для обробки балконів, лоджій, альтанок, житлових кімнат (спальні, дитячі, передпокої), мансардних, а також побутових приміщень. Якщо ви плануєте купити вагонку сосна, то ми запропонуємо вам найкращу ціну.

Цікавить якісна вагонка сосна? Купити можна на нашому сайті. Ми представляємо вашій увазі  євровагонка сосна та двостороння вагонка сосна І та ІІ сортів. Наші консультанти допоможуть вам визначитися з товаром, відповідять на всі питання, що цікавлять вас. Якість реалізованої продукції ми гарантуємо. При бажанні замовника ми здійснюємо доставку товару за вказаною вами адресою. Купити вагонку з сосни на наших складах – значить заощадити гроші і час. Продаж вагонки з сосни здійснюється за найбільш оптимальними цінами у вашому регіоні.
________________________________

Вагонка сосна ціна

Обирайте вагонку саме Вашого розміру і заощаджуйте гроші на те, що давно хотілося!

Вагонка сосна «Європрофіль» різної довжини індивідуально для Вас!

Ширина = 80 (88) мм. Товщина = 14 мм

Ціна на вагонку з сосни в залежності від довжини в таблиці:

Довжина вагонки      Сорт вагонки          Кіл-ть штук в пачці    Ціна за 1 кв.м
500 мм - 700 мм 1-й сорт 20 штук      90 грн. / 1 кв.м  
800 мм - 900 мм 1-й сорт 20 штук      95 грн. / 1 кв.м  
   1000 мм - 1400 мм    1-й сорт 20 штук     100 грн. / 1 кв.м  
1500 мм - 1900 мм 1-й сорт 20 штук     110 грн. / 1 кв.м  
2000 мм - 2500 мм 1-й сорт 10 штук     115 грн. / 1 кв.м  
3000 мм 1-й сорт 10 штук     115 грн. / 1 кв.м  
2500 мм 2-й сорт 10 штук      75 грн. / 1 кв.м  
3000 мм 2-й сорт 10 штук      75 грн. / 1 кв.м  

 

В розділі сайта "Галерея" велика кількість фотографій інтер’єрів з натураної деревини.
В оздобленні інтерьєрів використана вагонка з сосни, вільхи, липи, імітація бруса, дошка підлогова та інші матеріали з екологічно чистої деревини.

Вагонка сосна чудово пасує для обшивки стін, стелі, ніш, облаштування полиць та меблевих фасадів.

Кріпити вагонку можна горизонтально або вертикально. Створити унікальний, неповторний дизайн допоможе поєднання стилів, методик монтажа: пожна поєднувати різноманітні породи деревини, компанувати різні профілі та матеріали (імітація бруса + вагонка; блок-хаус + вагонка). Майстри застосовують таку техніку: стіну від підлоги на висоту до 1 метра зашивають, розміщуючи горизонтально, імітацію бруса або блок-хаус, а вище монтується вертикально дерев'яна вагонка. Стик бруса ( або блок-хауса ) закривається декоративною планкою або джутовим канатом.

 

Вагонка сосна фото

Запрошуємо до розділу "Галерея" переглянути більше фото вагонки в интер’єрі.

вагонка сосна ціна     стеля вагонкою     вагонка дерево

 

Вагонка сосна

Вагонка сосна має величезну кількість переваг перед іншими матеріалами, на вибір завжди є декілька варіантів профілю, асортимент матеріалів по ширині, товщині, довжині дошки. Деревина сосни має чіткі, виразні малюнки - межі річних кілець, які під час розпиловки колоди вздовж створюють неймовірно красивий малюнок з плавними формами, перелив кольору, лініі тендітних відтінків перплітаються, гармонійно розподілені, кожна дошка має свій унікальний, неповторний малюнок створений самою природою. 

Сосна - особливість цієї породи деревини, яка вирізняє її від інших, полягає в тому, що волокна містять смолу, яка є природним консервантом. Стійкість до мінливих впливів оточуючого середовища, широке розповсюдження, доступність, прийнятна ціна - фактори, що зробили застосування хвойної деревини (сосна, смерека, модрина, пихта, кедр) розповсюдженим та популярним у більш ніж 80% країн світу. Хвойні породи деревини можуть застосовуватися і для внутрішніх, і для фасадних оздоблювальних робіт - зовнішній вигляд матеріала зберігає свою первісну привабливість довгі роки.

 

дерев'яна вагонка на стелі

З сосни виготовляється широкий асортимент оздоблювальних матеріалів:

  • євровагонка
  • вагонка штиль
  • безшовна вагонка
  • радіусна вагонка
  • вагонка американка
  • імітація бруса
  • блок-хаус
  • планкен
  • ландхауз
  • шпунтована дошка

Соснова вагонка застосовується для обшивки житлових кімнат, віталень, дитячих кімнат, столових, кухонь, лоджій, террас, альтанок, фронтонів.

дерев'яна вагонка оздоблення

Матеріали з натуральної деревини - це природні регулятори вологості в приміщенні. Дерев'яна вагонка створює мікроклімат при якому зберігаєть гарне самопочуття. Тому оздоблення поверхонь підлоги, стін та стелі особливо популяжне в житлових кімнатах, спальних та дитячих.

євровагонка сосна

євровагонка смерека

Стеля будь-яких форм та розмірів може бути облицьована дерев'яною вагонкою з сосни. Навіть якщо у Вас велика за площею кімната або нестандартної форми - є декілька варіантів.

вагонка дерев'яна на стелі

вагонка на кухні

монтаж вагонки дерев'яної

Відомо, що чим довша дошка деревини, тим більше в ній виникає внутрішної напруги, а це означає, що з часом під впливом вологості або температурних коливань вона може деформуватися. Тому частіше за все вагонку виготовляють завдовжки максимально три метри та меньше. Якщо довжина Вашої стелі більше ніж три метри, є два чудових варіанта: кріпити вагонку "в розбіжку" - таким чином не будуть помітні стики або ж зробити фальш балки та між ними зашити дерев'яною вагонкою.

Фальш-балки додають масивності, добротності, є особливою прикрасою інтер'єру. Такі балки збираються з трьох сухих обрізних дошок. Таким чином, фальш балка виходить порожнистою всередині, а це означає легкою по масі та відповідно не створює вагове навантаження. Для зашивки простору між балками можна використовувати вагонку коротких розмірів або ж 2-й сорт, який ріжеться на планки необхідної довжини.

Можна монтувати дошку-вагонку не тільки під кутом 90 градусів до балки, а й формувати візерунки, наприклад "ялинку".

вагонка з дерева

вагонка монтаж балки

вагонка між балками

Ми виробники.

Маємо власні сучасні високотехнологічні сушильні камери, в яких в обов'язковому порядку незалежно від пори року проходить термообробку вся заготовка на вагонку. При виході з сушки вологість становить 8-10%.
Сушка - це дуже важливий етап виробництва, так як тільки правильно просушена (з дотриманням технологічних режимів) деревина стане якісним облицювальним матеріалом.

Німецький чотиристоронній стругальний верстат Weinig та ідеально гострі фрези формують профіль вагонки сосни і гарантують високу якість обробки всіх поверхонь.

Профіль вагонки, довжина - у величезному асортименті. Замовлення комплектується супутньою продукцією (брус, рейка, кляймер, декоративні планки).

Телефонуйте!
Працюємо без вихідних!

Власним транспортом доставимо на Вашу адресу (по місту, по області).
Ми працюємо по всій Україні!