Вагонка дерев'яна, куплю вагонку дерев'яну, євровагонка, вагонка види

Напевно багато чули про євровагонку, але що вона собою являє і чому так називається мало, хто знає. В інтернеті сьогодні можна побачити величезну кількість оголошень: «куплю вагонку оптом», «євровагонка купити» чи «продам вагонку оптом», але перш, ніж купувати євровагонку потрібно знати її основні характеристики.

Євровагонка – обшивальна дошка, яка має ряд особливостей, що відрізняють її від звичайної вагонки. Так от, євровагонка дерев'яна повинна бути виготовлена з матеріалу, що пройшов попередню камерну сушку. Вологість вище представленого матеріалу знаходиться в діапазоні від 8 до 12 відсотків. Така вологість забезпечує бездоганну якість стругання, попереджає появу тріщин і викривлення. Купити євровагонку дешево можна тут.

 

Євровагонка: характеристика та застосування

Класифікація зазначеного матеріалу може здійснюватися з урахуванням різних характеристик. Більшість покупців звертає увагу на те, з якої породи дерев виготовлена євровагонка. В процесі виготовлення обшивальної дошки використовуватися деревина хвойних, а також листяних порід дерев. Існує чотири базових сорти деревини євровагонки; А, В, С і сорт «Екстра».

Наша організація реалізує гнучку політику ціноутворення, пропонуючи своїм постійним клієнтам величезна кількість дисконтних програм. Виготовлення вагонки виробляється на високоякісному європейському обладнанні. Ми відповідально ставимося до пропонованого нами товару, пропонуємо вам найкращі ціни в регіоні. Продаж може здійснюватися будь-якими партіями, звичайно ж, але більш вигідний варіант – це «вагонка оптом». Наші склади працюють без обідніх перерв та вихідних. Оформити заявку типу «вагонка дешево» чи «вагонка зовнішня» можна по телефону або через сайт. Онлайн-консультанти допоможуть вам визначитися з товаром, дадуть відповіді на ваші запитання.

виробництво Євровагонки, Види вагонки

Вагонка виготовляэться за чіткими технологічними картами з дотриманням всіх процесів з метою досягнення найкращих результатів. Великий асортимент сприяє тому, що одночасно можна придбати цілий спектр необхідної укомплектованої продукції для початку оздоблювальних робіт, що виконуються мастрами або власноручно. Ціни від виробника найбільш низькі в нашій країні. Вагонка Україна має цілу низку переваг:

  • дошка вагонка з дерева виготовляється з деревини хвойних порід, характеризуєтсья підвищеною стійкістю, що збільшує її експлуатаційний термін служби;
  • у процесі виробництва вагонки використовується якісне деревообробне обладнання від торгового бренду «Weining»;
  • доставка здійснюється в закритих металевих автомобілях, що оберігає готову продукцію від пошкоджень при транспортуванні та уникає можливості потрапляння на неї вологи;
  • широкий вибір євровагонки, виготовленої з деревини необхідної породи;
  • найкраща ціна на євровагонку без втрати якості. Оптимальне співвідношення ціна/якість, безсумнівно, її головна особливість.