Вагонка вільха, вагонка для лазні, купити вагонку вільха, вагонка вільха ціна, вагонка для бані

Вагонка вільха відноситься до елітних будматеріалів. Багато фахівців стверджують, що вільха для лазні або сауни найкраща дошка. Баня зруб з вільхи - це перевірений століттями матеріал. Справжні поціновувачі саун і лазень одноголосно стверджують, що обробка банних приміщень повинна виконуватися тільки з вільхи. Що сформувало таку думку?

Вільха характеризується низькою теплопровідністю: не розжарюється в сауні та бані - це означає, що відсутній ризик отримати термічні опіки. До складу деревини входять ароматичні сполуки (ефірні масла), дубильні речовини, які сприятливо впливають на стан нашого здоров'я. Вагонка для лазні з вільхи є дуже популярною. Дошка вільха вагонка добре піддається обробці, вона легко ріжеться, не розколюється, не тріскається і не ламається в процесі сушіння. Не боїться вологи - відмінний варіант в якості вагонка для бані, лоджії, балкону, альтанок й тих приміщень, де немає систематичного опалення та притаманні обставини підвищення концентрації вологості.

Європрофіль

Ширина: 80(88) мм 65(70) мм
Товщина: 14 мм 12,5 мм
Довжина: 2000; 2500; 3000 мм
При замовленні від 30 кв.м = обери собі ПОДАРУНОК

вагонка для бані

Вагонка вільха "Кірпічик"

Ширина: 80(88) мм
Товщина: 14 мм
Довжина: 250; 300; 350; 400; 450 мм
Ціна = 250 грн. / 1 кв.м

Вагонка вільха

Вагонка вільха ціна

Купити вагонку вільха від виробника "Европрофиль" або "Дерев'яна Цеглинка". Вся продукція на 100% екологічно чиста та має Сертифікати. Ми виробники і забезпечимо доставку кращої продукції безпосередньо одразу до Вашого дому або на дачу. Доставляємо НАШИМ ТРАНСПОРТОМ! Чисті, акуратні мікроавтобуси, в яких перевозиться тільки деревина!

Наші водії доставлять замовлення відразу з виробництва - до Вас! Ніяких попутних перевантажень, складів, чужих рук (або ніг) на Вашій вагонці! Зручна доставка одразу до Вашої домівки.

Ціна на вагонку з вільхи в таблиці

При замовленні від 30 кв.м = ПОДАРУНОК на Ваш вибір

Довжина вагонки Ширина вагонки Сорт вагонки Ціна за 1 кв.м
2000 мм 80(88) мм 1-й сорт 255 грн. / 1 кв.м
2500; 3000 мм 80(88) мм 1-й сорт 270 грн. / 1 кв.м
2500; 3000 мм 65(70) мм 1-й сорт 200 грн. / 1 кв.м
2000 мм 80(88) мм вищий 360 грн. / 1 кв.м
2500; 3000 мм 80(88) мм вищий 370 грн. / 1 кв.м
2500; 3000 мм 80(88) мм 2-й сорт 160 115 грн./1 кв.м
2500; 3000 мм 65(70) мм 2-й сорт 150 100 грн./1 кв.м

Вагонка вільха відео

Вагонка - Кірпічик (Стіновий паркет)

Вагонка 2 сорт

Вільха вищий сорт
Вільха 1 сорт Вільха 2 сорт
Вагонка вільха вищий сорт Вагонка вільха 1-й сорт Вагонка вільха 2-й сорт

 

Купити вагонку для бані - купити вагонку вільха

Деревина вільхи характеризується однорідністю стурктури, пластичністю, міцністю, має гарний вершковий або розоватий відтінок. Чудові адсорбційні можливості вільхи дозволяють виготовити з неї вироби з імітацією під цінні породи деревини (візуально вільха дуже нагадує відоме рідкісне червоне дерево).

Можна з упевненістю сказати, що вироби з вільхи - найкращі матеріали для бані.

На сьогоднішній день вагонка вільха купити - популярний запит, тому що поціновувачі бані шукають саме її. Вільха не боїться перепадів вологості, навіть коли стрілка на гігрометрі досягає позначки 60-70% при суттєвій концентрації пару в лазні (ця здатність є критичною ситуацією у випадку з іншою деревиною).

Правильний варіант - це купити вагонку для лазні у виробника. Таким чином, Вам не потрібні посередники, які додали свою націнку, транспортували матеріал, десь його зберігали при незрозумілих умовах (які не завжди відповідають вимогам зберігання дерев'яних облицювальних матеріалів.

Справжньому чесному виробникові нічого приховувати! Він може продемонструвати весь процес виробництва, що дозволить Вам переконатися в якості готової продукції. Особливу увагу потрібно приділити наявності на виробництві сушильних камер. Заготівля на вагонку з вільхи повинна бути примусово висушена (видалити вологу з деревини). Перш ніж відправити дошку до верстату та отримати вільхову вагонку , потрібно переконатися, що її вологість досягла 10% ( ± 2%). І перевіряється це не долонькою і не щокою, а спеціальним вимірювальним приладом: вологомір деревини.

Такого показника по вологості можна досягти тільки в примусових сушильних камерах, де протягом 7-10 днів підтримується температура 30-70 0С. Варіант "провітрити заготовку під навісом" (нібито виробники називають це словосполученням "природна сушка") зможе зменшити вміст вологи в деревині лише до 16-18%. А це катастрофа для вільховою вагонки, яка планується для внутрішніх робіт. Тим більше, якщо це майбутня вагонка для бані!

Тільки професійна сушка! Тільки 8-12%. Якщо це не так, то вона почне досихать потім вже у Вас в лазні та повипадає з пазів (розійдуться дошки, будуть щілини, з'являться тріщини).

Тому наполегливо вимагайте показати Вам справжні сушки, переконуйтеся в низькій вологості й тільки тоді знайте, що Ви прийняли правильне рішення.

Купити вагонку з вільхи безпосередньо від виробника: телефонуйте в будь-який день тижня (050)315-44-50 або (067)40-146-40.

Ми доставимо необхідну кількість вільховою вагонки, комплект бруса для лежака, рейку, кляймер та ін. нашим власним транспортом за Вашою адресою!

Навіть по області!

 

Вагонка вільха: рідкісний та чудовий матеріал

В залежності від місця зростання та кліматичних особливостей може мати форму великого куща або добре сформованого дерева. На це впливає географічна широта, амплітуда температур в зимово-літній період, кількість прямого сонячного світла, баланс мінерального складу ґрунту, сусідство з іншими рослинним світом.

В іноземних мовах слово "вільха" звісно має різне написання та вимову, але простежується "сердце слова", що з латинської має переклад "харчується рікою" або "при воді". Вільха - одне з священних дерев друїдів.

Цікавий факт: має шишки, але не є хвойною рослиною, а відноситься до сімейства березових.

Цвіте практично одночасно з розпусканням бруньок. Запилюється вітром. В середині осені насіння стають зрілими та починають залишати "шишку". Розносяться вітром і водою. Також відбувається розмноження за допомогою кореневої системи (кореневі нащадки).

Вагонка вільха - це лише один з численних варіантів застосування цієї деревини. Вільха популярна в різних сферах.

 • Меблі та дерев'яні деталі інтер'єру. Вільхова деревина зручна в роботі й має дуже гарний зовнішній вигляд (структура, переходи колірних відтінків).
 • Використовується для отримання природних фарбувальних пігментів (жовтий, червоний, чорний колір)
 • У шкіряній галузі застосовується для дублення шкіри (в результаті цього процесу матеріал набуває властивостей зносостійкості та міцності)
 • Стружка та тріска з вільхи використовується в харчовій промисловості для копчення сиру, рибних і м'ясних продуктів (в умовах тління дає густий, насичений, білий ароматний дим).
 • Медицина. Вивчено та доведено позитивні властивості вільхи, які сьогодні застосовуються не тільки в народній медицині, а й у фармакології.

Клітини вільхи містять:

 1. Таніни - пригнічують зростання патогенних мікроорганізмів. Застосовуються в медицині як кровоспинні засоби і при деяких видах отруєнь.
 2. Флавоноїди (сприяють зміцненню стінок ламких судин, мають здатність нейтралізувати дію вільних радикалів)
 3. Кверцетин (антиоксидант з сильними протизапальними властивостями)
 4. Фітонциди - антимікробні рослинні речовини (біологічно активні летючі компоненти, які пригнічують зростання або знищують розвиток бактерій та мікроорганізмів.
 5. Галова кислота (є антиоксидантом та використовується в парфумерній промисловості)
 6. Біологічно значущі Макро і Мікроелементи: Калій, Магній, Залізо, Мідь, Цинк, Молібден, Кобальт, Хром.

Аромат вільхової деревини довгі роки не втрачає свою стійкість. Навіть через багато років в кімнаті, де стіни та стеля облицьовані вільховою вагонкою буде панувати аромат натуральної деревини, що властивий для вільхи.

Вільхова вагонка стане чудовою прикрасою для різних кімнат, приміщень, саун, бань, під час будівництва та оздоблення заміських будинків, котеджів.

Цю породу деревини називають елітною. Вільха використовується не тільки як облицювальний матеріал, а також у виробництві меблів, предметів інтер'єру, в мистецтві.

Лісова вільха відрізняється красивою фактурою, м'якими переходами відтінку від ніжного вершкового кремового до благородного рожевого, нагадуючи ексклюзивне червоне дерево.

Обравши виріб з вільхи (вагонка, дерев'яний цеглинка, брус облицювальний), Ви станете володарем цінного та якісного матеріалу.

Вагонка вільха    вагонка для бані

   

Вагонка для лазні: Чому вагонка з вільхи так популярна?

Поціновувач натуральної деревини безпомилково назве вільху особливим матеріалом. Це пояснюється цілою низкою причин. Дерево вільха є досить рідкісним. На території України росте в північних областях (Житомирська, Рівненська та Волинська). При цьому - не скрізь. Як правило локація знаходиться в заболоченій місцевості і там, де грунтові води часто проступають над поверхнею землі. Вільха любить вологу, можна сказати, що росте у воді.

Завдяки такій особливості зростання, готова вагонка з вільхи (та інші облицювальні матеріали із цього дерева) не бояться вологи, яка була б згубною для такої ж продукції, наприклад з липи.

Вагонка вільха - ідеальне рішення при виборі матеріалу для стелі та стін вагонка для лазні. Адже вільха - унікальний матеріал, який має безліч переваг:

 • проявляє гідрофобні (водовідштовхувальні) властивості;
 • має гарну термо- і звукоізоляцію;
 • екологічно чистий продукт;
 • володіє сильною позитивною енергетикою і цілющими властивостями;
 • наявність заглиблень для циркуляції повітря на тильній стороні вагонки з вільхи попереджає утворення конденсату на матеріалі;
 • під час нагрівання не виділяє смоли, що запобігає утворенню опіків в спекотній бані або в сауні;
 • біологічно активні речовини, що виділяються при нагріванні деревини, мають протизапальну, десенсибілізуючу і кровоспинну дію;
 • при наявності простудних захворювань, подагрі та суглобовому ревматизмі рекомендуються відвідувати лазню, зробнену з вільхового дерева;
 • висока стійкість деревини вільхи до атмосферних впливів;
 • естетичність та легка обробка дерева;
 • простота і зручність монтажу

Наше виробництво пропонує широкий асортимент вагонки з вільхи вищого, І та ІІ сорту. На складах Ви зможете обрати і купити вагонку для лазні, яка має правильні геометричні форми, точну лінію стикування і не вимагає додаткового опрацювання. Вам потрібна вагонка вільха? Ціна на наших складах найбільш вигідна в регіоні. Ми працюємо без вихідних, телефонуйте з 8.00 до 20.00. Для придбання товару ви можете зателефонувати або набрати в інтернет-пошуковику словосполучення куплю вагонку вільха або купити вагонку з вільхи.

Вагонка вільха виконана за європейськими стандартами якості. Наші консультанти запропонують вам високоякісну вагонку з вільхи ціна на яку адекватна і доступна для того, щоб стати справжньою окрасою Вашої оселі та особливо лазні.