Дошка підлоги, дошка для підлоги, дошка для підлоги сосна ціна - підлогова дошка купити

Якісна дошка підлоги сосна не поступається паркету. Шпунтовая дошка – високоякісний пиломатеріал, який широко застосовується в різних сферах діяльності. Купити дошку для підлоги шпунтована можна на нашому складі, або одразу замовити з доставкою прямо на Вашу адресу. Для виробництва різновиди такого підлогового покриття як дошка для підлоги ми вибираємо виключно екологічно чисту та високоякісну деревину

 

Дошка для підлоги шпунтована

Дошка для підлоги шпунтована

Ширина:     130 (135) мм
Товщина:    32 мм
Довжина:    1000 - 4000 мм

Роздрібна ціна:  Сезонні ЗНИЖКИ  Дізнатися ціну

Опт: за запитом

 

Сосна 1 сорт  
Дошка для підлоги перший сорт    

 

 

Дошка підлоги шпунтована – натуральний матеріал для підлоги – комфорт і затишок

Дошка дерев'яна – надійне покриття, яке є практичним, довговічним і безпечним для нашого здоров'я. Дошка для підлоги виготовляється з сосни 1 сорту, тому вона має гарний зовнішній вигляд, винятковий природний малюнок, міцність і зможе прослужити тривалий час. Дошка шпунтована має з'єднання шип/паз, тому при стикуванні дощок, Ви отримуєте ідеально рівну поверхню без перепадів по висоті. Такий варіант з'єднання дошки підлоги (шпунтована дошка для підлоги) ще й дозволяє розподіляти навантаження рівномірно по всій поверхні, таким чином, підвищується міцність такого підлогового покриття.

Щоб називатися якісним матеріалом, дошка підлоги повинна бути правильно виготовлена, тобто у процесі виробництва дотримані всі технологічні норми і вимоги на кожному з етапів виробництва. Дошка для підлоги в обов'язковому порядку повинна пройти примусову сушку, під час якої суворо дотримується режим вологості і температури в спеціальних сушильних боксах. Шпунтовая дошка підлоги проводиться на інноваційному, високоякісному німецькому обладнанні.  

Дошка Підлоги – висока якість за оптимальною ціною

Дошка підлоги шпунтовая характеризується чудовими якостями: тривалий термін експлуатації, зносостійкість, хороша звуко - і теплоізоляція. Дошка для підлоги шпунтована, яку можна купити у нас, дозволяє зробити такі дощаті підлоги, які підійдуть для будь-якого приміщення, додадуть в інтер'єр впевненості, монументальності і надійності. Ще однією незаперечною перевагою дошки є те, що при її монтажі ви зможете обійтися без використання будь-яких систем для обігріву підлоги. Дошка підлоги сосна здатна підтримувати оптимальний рівень вологості в приміщенні. Цікавить дошка підлоги? Купити у нас зможете за вигідною ціною.

Як і де купити дошку для підлоги?

Ми виробляємо такий матеріал як дошка для підлоги різних розмірів (ширина і довжина в асортименті). В залежності від специфіки Вашого приміщення Ви зможете підібрати саме той матеріал, який ідеально підійде саме Вам! Завжди є широкий вибір довжин дошки для підлоги. Ціна на дошку для підлоги доступна кожному покупцеві. Купити дошку підлоги можна на одному з наших складів або відразу з доставкою по Вашій адресі (будь те місто чи віддалений від обласного центру селище).

Якщо Ви хочете купити дошку для підлоги безпосередньо у виробника – то Ви правильному сайті!