Імітація бруса ціна, фальш брус купити, вагонка зовнішня, сайдинг, фасадна дошка

Фальш брус – товста, широка вагонка, застосовується для обшивки приміщень. Дошка «імітація бруса» це аналог такого матеріалу як профільований брус, має з ним повну зовнішню схожість. Обшивка будинку імітацією бруса надає йому сучасний і стильний вигляд. Навіть старі, занедбані будівлі, обшиті цим популярним облицювальним матеріалом, отримують друге життя. Вони ніби оживають і починають виблискувати новими фарбами. Імітація під брус широко застосовується при зведенні каркасних споруд. Імітація бруса від виробника допомагає приховати дефекти будови.

 

Вагонка імітація бруса

Імітація бруса

Ширина:     130 (135) мм
Товщина:    20 мм
Довжина:    1000 - 4000 мм

Роздрібна цінаСезонні ЗНИЖКИ  Дізнатися ціну

Опт: за запитом

 

Сосна 1 сорт  
Імітація бруса сосна перший сорт    

 

Імітація бруса: вигідний будматеріал

Облицювання таким матеріалом, як імітація бруса створює зовнішнє реалістичне враження, що будинок зібраний з цього профільованого масивного бруса. Фальш брус – чудовий термо - і звукоізоляційний матеріал. Кріпиться імітація під брус на будь-які стіни: піноблок, цегла, дерево. Наявність спеціального з'єднання шип-паз дозволяє досить легко і швидко проводити збірку панелей. Вище поданий матеріал має вигляд плоскої дошки зі скошеними краями. Так що фальшбрус – виключно зручний сучасний будматеріал. Обшивка стін цим матеріалом проводиться горизонтально. На наших складах представлений величезний асортимент пиломатеріалів: блок-хаус, вагонка, імітація бруса ціна на які найкраща в регіоні.

Вагонка імітація бруса: ціна

Вагонка для зовнішніх робіт широко застосовується при зведенні або реставрації дерев'яної споруди, незалежно від її масштабів: будь то триповерховий котедж або скромна дачна альтанка. На нашому сайті зазначений пиломатеріал займає лідируючі позиції. Потрібна дошка імітація бруса? Купити можна тут.

Сайдинг імітація бруса сосна: ціна

Вагонка для зовнішніх робіт надає будівлям вигляд будівель зведених з традиційного цілого бруса. Споруди, обшиті фальшбрус, довше зберігають привабливий вигляд, чим споруди з цілісного бруса. Ця властивість досягається за рахунок наявності спецсоединений на торці дощок. Вагонка зовнішня – порівняно недорогий матеріал, тому його часто використовують для обшивки приміщень. На наших складах ви зможете фальш брус купити за вигідною ціною. Крім всього вище перерахованого, на нашому сайті ви зможете купити дерев'яний брус, ціна представлена в прайс-листі. Зробити замовлення можна за телефоном або через інтернет. Ми працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00. При необхідності ми виробляємо доставку продукцію за вказаною вами адресою.