Полицi, лежак для лазні, сауни ціна, полиці в бані та сауні ціна, купити лежак для сауни

Коли будівництво парилки вийшло на фінішну пряму, на цьому етапі потрібно подумати про її внутрішньої «начинці».

Мова йде про такий атрибут, як лежаки для лазні. Зазначені елементи дуже важливі для парилки, тому до їх виробництва ставляться дуже уважно. Лежаки для сауни виготовляються з якісної деревини вільхи - листяної породи дерев. Вибираючи полиці у лазню ціна на них коливається в широкому діапазоні, що залежить від сорту: вищий або перший сорт.

Банні приналежності: брус полиць, підспинники, трапова рейка, виготовлені з вільхи, за багатьма критеріями перевершують липу.

Приміром, лежаки з липи – світлі, майже білі, тому в процесі експлуатації дуже швидко втрачають естетичний вигляд, чого не можна сказати про вільху.

Адже вільха має гарний бежево-кремовий відтінок, чудово маскує будь-які можливі забруднення від крапель, що розлітаються від банного віника.
Купити лежак для бані з вільхи можна у нас на сайті.

Нижче Ви знайдете рекомендації по плануванню та конструкції полиць в сауні, бані.

 

Лежак для сауни, лазні, брус полиць

ЛЕЖАК ДЛЯ САУНИ, ЛАЗНІ

Ширина:     80 мм  та  40 мм
Товщина:    25 мм
Довжина:    800 - 3000 мм

Роздрібна цінаСезонні ЗНИЖКИ  Дізнатися ціну

Опт: за запитом

 

Лежак для сауни
Брус полиць для сауни
Лежак для сауни лазні вільха вищий сорт Брус лавочний для сауни   

 

Брус лавочний для сауни повинен бути з вільхи.

Чому? Тому що вільха не нагрівається навіть при високій температурі в сауні, а значить виключений ризик опіку від гарячої поверхні.
Вільха - не розжарюється, тому можна не готувати спеціальних килимків для відвідування сауни і без хвилювань пускати дітей.

 

Брус полиць з вільхи не боїться коливань температур і високої вологості. Вільха - це той матеріал, який чудово реагує на вологу. Деревина вільхи не схильна до загнивання та довгий час не втрачає своїх властивостей. Тому брус для полиць з вільхи просто незамінний в бані.

Лежак в сауні - це саме той матеріал, з яким буде контактувати наша шкіра. Тому щоб отримати тільки задоволеннявід відвідування сауни, ми повинні подбати про правильний вибір матеріалу для полиць, про їх конструкцію, планування, розміри.

лежак для сауни

Полиці в сауні

Каркас - це конструкція скелет, на який буде укладатися вільховий брус полиць. Так як матеріал з сосни буде використовуватися тільки в якості опори для основного вільхового настилу, то сосна - не буде контактувати з шкірою відвідувачів бані. Значить можна не хвилюватися, що проступить смола - це тільки дає додатковий аромат хвої в парній і при цьому абсолютно виключено, що хтось торкнеться можливих смоляних крапель.

Продавець бруса з сосни повинен гарантувати, що брус був попередньо висушений до вологості 10%. Тільки сухий брус може використовуватися для каркаса, щоб його надалі не покрутило - а відповідно і весь лежак.

 

Матеріал для лежака в сауну, баню

 

 1. Брус полиць повинен бути з вільхи (деревина не містить смолу, не розжарюється, не боїться вологи, контакт з деревиною сприятливо впливає на шкіру, тривалий термін експлуатації).
 2. Каркас для лежаків виготовляється з сухого соснового бруса розміром 50мм х 70мм (довжина будь-яка так як будуть потрібні і довгі, і короткі бруски).

 

Фактори, що впливають на конструкцію лежака

 1. Розміри кімнати (ширина, довжина, висота - визначається можливий розмір лежаків і кількість ярусів).
 2. Планування кімнати (враховується розташувати дверей, грубки, визначається геометрична форма лежака: пряма або з поворотом).
 3. Кількість осіб для одночасного відвідування під яке планується сауна / баня.
 4. Планування полиці - лежака для масажу віником.

Дуже важливо! Двері в сауну завжди повинні відчинятися тільки назовні - тобто з сауни.

Чому? Тому що раптом щось трапиться з дверною ручкою (наприклад, при спробі відкриті двері, ручка відврветься та залишиться у Вас в руках) або при високій температурі самопочуття погіршиться і Вам буде не до пошуків ручки на дверях і згадування як її відкрити - все що буде потрібно - це просто штовхнути двері від себе і Ви зможете вийти назовні, а не залишитися заручником в розпеченій кімнаті.

Обов'язково плануйте відкриття дверей тільки назовні - з бані!

_______________________________________________________________________
полиці в сауні

Ми запримітили, що коли ми запитуємо: "Що Ви планували будувати: сауну чи баню?"
Відповідь зазвичай така: "Універсальний варіант: хочу два в одному". 

Звичайно, можна знайти "сміжний варіант" та поєднати деякі елементи сауни та лазні, але все ж це різні поняття та різні принципи побудови, експлуатації та самовідчуття організму.

Сауна передбачає: високі температури, електрокам'янка, мінімум пара, аромантичне масло.

Баня - це піч на дровах, розжарене каміння, на яке можна хлюпнули води або трав'яного настою, генерується велика кількість пари та при температурі повітря в 55-70 градусів відчувається достатній жар для глибокого пропарювання тіла, паралельно йде лікувальний процес інгаляції. Попередньо підготовленим віником з дубового або березового листя робиться масаж тіла.

  Сауна Баня
Піч            Електрична піч                   Дров'яна піч       
Температура 90°С - 100°С 55°С - 70°С
Вологість повітря, %        10% - 15% 50% - 60%
Банний віник Ні       Так, Так і ще раз Так!      

 

У чому користь масажу банним віником?

Масаж тонкими гілками та м'яким листям стимулює кровообіг по всьому тілу, під впливом підвищеної температури і пари шкірні пори розширюються та організм позбавляється шлаків і токсинів, які виходять з потом, а натомість отримує нові живільні речовини. Масаж віником - це не лише лікувальна процедура, це ще й косметичний ефект.

 

Тож, плануємо конструкцію полиць

Беремо план кімнати з реальними розмірами, які ми отримали після облицювання стін дерев'яною вагонкою. Позначаємо де у нас двері, малюємо габарити передбачуваної або вже встановленої грубки.

Окреслюємо порожній простір навколо печі - відступ - зона безпеки, щоб не обпектися.

Місце, що залишилося, можна планувати під конструкцію лежака.

Полиці в сауні

Лежаки в сауні зазвичай роблять в три яруси.

Як нам добре відомо - температура в цій кімнаті дуже висока (90°С - 100°С) - і далеко не кожен організм може її сприятливо перенести.

Для того, щоб не завдати організму надмірного стресу, такі відвідувачі можуть лягти не на найвищій полиці (де максимально висока температура), а на другій або третій зверху полиці в сауні (на цих рівнях температура менше на 10°С - 20°С). Також на нижчих полицях зазвичай розташовуються діти.

 

Полиці в бані

Лежак в бані має свої особливості.Брус лавочний для сауни
Одну полицю в бані однозначно потрібно запланувати таким чином, щоб на ній можна було спокійно і комфортно лежати - шириною така полиця повинна бути не менше ніж 80 см, довжиною не менше 190 см. При такій ширині і довжині полиці в бані доросла людина може лягти і розслабити м'язи всього тіла і отримати максимальний ефект від масажу віником або просто насолоджуватися теплом, парою та ароматом настоянки трав.

Лежак в бані для масажу, якщо дозволяє площа кімнати, в ідеалі зробити окремо від лежаків - ступенів. Тоді комфортно буде себе почувати не тільки той, кому роблять масаж, а ще й той, хто працює віником.

Висоту такої полиці в лазні для масажу краще робити на висоті 1 метр від підлоги та повинен бути прямий підхід по лежанки. Тоді тому, хто робить масаж - не доведеться нахилятися або тягнутися через полицю, розмахуючи віником.

 

Основні правила, які необхідно враховувати при плануванні лежака:

 • відстань від верхньої полиці до стелі по винна бути не менше 1,10 м (до стелі повинно залишатися 10-20 см від верхівки дорослої людини, яка сидить на верхній полиці)
 • лежак в бані повинен бути не менше 1,90 м по довжині та 80 см по ширині (щоб можна було комфортно люгти тарозслабити всі м'язи тіла)
 • полиці в сауні для сидіння краще робити шириною 40-45 см (аналогічно як сидіння стільця) - саме при такій ширині сидіння людині зручно спертися спиною на полицю верхнього ярусу - немає необхідності відхилятися назад, напружуючи м'язи попереку
 • брус полиць потрібно монтувати з проміжком в 1-2 см один від одного (достатня відстань для циркуляції повітря і при цьому рівномірно розподілюється навантаження)
 • необхідно залишити відкритий простір мінімум 30-40 см між підлогою та бордюром нижньої полиці лежака (щоб можна було провести прибирання в сауні / бані під лежаками)
 • брус полиць повинен бути з вільхи (не нагрівається, не боїться вологи)
 • каркас лежака повинен бути зроблений обов'язково з сухого (вологість не більше 10-12%) соснового бруса перерізом як мінімум 5 см х 7 см
 • відстань між каркасними опорами з соснового бруса має бути 70-80 см (від опори до опори)
 • відстань від грубки до лежаків повинна бути не менше 50 см, щоб уникнути ризику опіку
 • вільховий брус полиць кріпиться таким чином, щоб на лицьових ділянках не було металевих частин кріпильних матеріалів (саморізи).
  Є два способи це зробити:
  1) попередньо просверлити дошку, щоб після вручування саморіза його шапка виявилася глибшою, ніж поверхня вільхової дошки, зверху це заглиблення закриваєтсья дерев'яною пробкою;
  2) взяти шуруп, який по довжині не перевищуватиме товщину вільхової дошки і каркасного соснового бруса і вкручувати саморіз ні з лицьового боку, а з боку соснового бруса (з-під полиці).
Конструкція каркаса лежака без опори на підлогу   Конструкція каркаса лежака з опорою на підлогу  
как крепить полки в сауне полки в сауне

 

 

полиці в сауну

Полиці і лежаки в баню повинні бути гладкими, приємними на дотик і привабливими на вигляд.

Нижня частина полиці для сауни повинна бути відкритою, для того щоб відбувалася хороша вентиляція, і деревина швидко просушувалась. Основний вид діяльності нашої компанії – виготовлення полиць для саун і лазень. З кожним роком наші фахівці вдосконалили технологію переробки дерева, щоб отримати найкращий результат. На нашому сайті ви знайдете величезний асортимент пиломатеріалів листяних порід дерев: брус для лазні, брус для сауни, вагонка, полиці для лазні і т. д.

Дерев'яні полиці в сауні з вільхи

Брус вільха характеризується прямослойной, однорідністю будови, пластичністю, міцністю.
Вільха має безліч переваг порівняно з іншими видами деревини:

 • володіє водовідштовхувальними властивостями, низькою теплопровідністю;
 • сильною позитивною енергетикою і цілющими властивостями;
 • біоактивні речовини, що виділяються при нагріванні деревини, проявляють десенсибілізуючу, антивовоспалительное і кровоспинну дію;
 • легка в обробці.

Лежак для сауни: купити, ціна

Вам потрібні лежаки в сауну або лазню? Ціна на наших складах найбільш вигідна в регіоні. Якщо буде шукати в інтернеті за запитами «куплю полиці у лазню» або іншим тематичним питань, наприклад: дерев'яні полиці в сауну з вільхи та липи, купити лежаки з вільхи, полиці з липи, то ви неодмінно зможете знайти всю необхідну інформацію у нас на сайті. Наші консультанти запропонують вам високоякісну продукцію, ціна на яку адекватна і доступна. Якість продукції ми гарантуємо. При бажанні замовника ми доставляємо товар за вказаною адресою.